Зробити домашньою|Додати в обране
 

 

на правах реклами

Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:

Розпочнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і усі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і потрібні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати справжні правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим.

Розпочнемо з того, що на нашому сайті треба поводитися шанобливо до усіх відвідувачів сайту. Не потрібно образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Админам або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті строго заборонено: 

- повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- образа і загрози на адресу відвідувачів сайту
- в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональний розбрат
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил вам може бути дане попередження. В деяких випадках може бути дан бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові.

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.